Biz Kimiz?

2011 yılından bugüne YÖS, SAT sınavlarına hazırlık ve TÖMER (Yabancılar için Türkçe) kursları ve danışmanlık hizmetleri

Kuruluşumuzdan bugüne YÖS, SAT hazırlık ve TÖMER alanlarında özgün, yenilikçi ve çağdaş bir anlayışla eğitim hayatına devam eden, dünyadaki değişen eğitim ihtiyaçlarına uyum sağlayarak kaliteden ödün vermeden sağlam adımlarla büyüyen Kuark Akademi, bugün bünyesinde yer alan Kuark Yayınları ile de geleceğin bireylerinin yetişmesinde öncü olan uluslararası bir markadır.

Kuark Akademi uzun yıllara dayanan deneyimi, eğitim alanındaki birikimi, nitelikli yayıncılık anlayışı, ölçme değerlendirme alanındaki uzmanlığı ve profesyonel yaklaşımı ile eğitim alanında yoluna devam edecek ve öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

  • Misyonumuz: Özel öğrenim alanında güvenilir, saygın, bilime dayalı ve kaliteli eğitimi yaygınlaştırarak güncel bilgiler ışığında koşulsuz hizmet vermek.

  • Vizyon: Özel öğremim alanındaki alışkanlıkları ve standartları geleceğe ışık tutacak şekilde yenileyerek sektörde lider olmak.

  • Değerlerimiz: Bilim temelli olmak ve akılcılık, Duyarlılık ve yardımseverlik, Güler yüzlü ve saygılı olmak, Değişime ve gelişime inanmak.

  • Uzmanlık: Bireyin bir değer olduğu inancı ile öğrencilerimiz için yürüttüğümüz çalışmaları, alanında yetişmiş ve deneyimli kadromuz ile yürütüyoruz.

  • Multidisipliner Yaklaşım : Öğreticilik bir ekip çalışması gerektirir, bu nedenle bireylerin eğitiminin yanı sıra aile, çevre, okul vb. ile bünyemizdeki uzman, eğitimci ve psikologların koordinasyonunu önemseriz ve bu durumu dikkate alarak çalışırız.

3
Şube
9
Uzman
27
Öğretmen
15
Danışman